نتایج جستجو برای عبارت :

تفاوت تحقیقات بازار کمی و کیفی

فرابورس ایران با ساختار و جایگاه قانونی مشابه بورس ولی با شرایط پذیرش و معامله ساده تر ایجاد گردید تا حوزه شمول بازار سرمایه کشور را گسترش دهد ورود شرکت‌ها به بازار سرمایه همواره نشان‌دهنده رشد شرکت و معرفی آنها در سطح کشور می‌باشد.

شرکت‌هایی که سهام‌شان در بازار‌های مالی مورد داد و ستد قرار می‌گیرد از درجه اعتبار بالاتری برخوردار هستند ورود به بازار اوراق بهادار ازجمله اهداف شرکت‌ها محسوب می‌شود اما این واقعیت که دستیابی سریع و آ
به نام خدا

نظر به توجه رشد طلا و دلار و اکثر بازارهای خرد و کلان اقتصادی در دوسال گذشته تنها بازار عقب مانده و جاافتاده از این رشد میتوان به بازار بورس اشاره کرد 
با توجه به اینکه سرمایه گذاری در بورس بسیار تفاوت دارد با طلا و دلار به دلیل بزرگ بودن عمق این بازار و سرمایه گذاری در این بازار برعکس طلا و دلار که شما پشتوانه مملکت را ذخیره میکنید و باعث ایجاد تورم میشوید دبا سرمایه گذاری در بازار بورس شما به رونق تولید و اشتغال داخلی کمک میکنید
آربیتراژ در واقع خرید و فروش هم زمان یک دارایی است، تا معامله گر بتواند از تفاوت قیمت ها سودی بدست آورد یا به عبارتی نوعی معامله است که با بهره از تفاوت قیمت های یک دارایی و یا ابزارهایی یکسان یا مشابه میتواند،

سودی را برای معامله گر به وجود آورد این اختلاف می‌تواند از لحاظ زمانی باشد مثل بازار نقد و آتی، و هم از نظر مکانی مثل تفاوت نرخ در دو بازار در مکان‌های جغرافیایی متفاوت باشد (البته یکپارچگی بازار‌های مالی و پیشرفت ارتباطات امکان آ
شاید تاکنون به گزارشهایی برخورده باشید که در آنها نمودارها را با عنوان YTD یا MAT ارائه کرده اند. در این پست به تفاوت این دو شاخص خواهیم پرداخت. YTD و MAT به ترتیب خلاصه عبارتهای Year to Date و Moving Annual Total است. YTD در واقع نمایشگر دوره زمانی از ابتدای سال تا لحظه گزارشگیری است. مثلا سهم بازار YTD 1398 یعنی سهم بازار محصول x از ابتدای سال 1398 تاکنون.
همجنین MAT نمایشگر میزان فروش یک متغیر، مثلا فروش، در مدت زمان یک ساله گذشته. مثلا اگر هم اکنون در اردیبهشت ماه هستیم
قیمت زرشک فله ای در بازار تهران 

زرشک خشک در بازار ایران به  دو صورت  ارائه می‌شود: زرشک بسته بندی شده و زرشک فله‌ای. طبیعتا زرشک بسته بندی شده به قیمت بالاتری به فروش می‌رسد و آرم شرکت بسته بندی آن نیز در تفاوت قیمت مذکور موثر است. بسته بندی زرشک در کارخانه‌هایی که بسته‌بندی انواع اقلام خشکبار را انجام می‌دهند صورت می‌گیرد و در هنگام خرید زرشک باید به تاریخ تولید، شماره ثبت، نام برند و نشان بهداشت توجه کرد تا خریدی مطمئن انجام شود. زر
تفاوت بازار اول و دوم بورس چیست؟
در این مقاله می خواهیم شمارا با مفهوم تفاوت بازار اول و دوم بورس چیست؟ آشنا سازیم
طبقه بندی بازار بورس
امروزه بورس‌های اوراق بهادار تلاش می‌کنند با بهره‌گیری از توسعه‌ی فناوری اطلاعات و تکنولوژی‌های ارتباطی و از طریق اقدامات متعددی از قبیل معرفی ابزارهای جدید معاملاتی، بهره‌گیری از مراحل متنوع معاملاتی، معرفی انواع مختلف ساختارهای معاملاتی، دسته‌بندی شرکت‌ها در بازارهای مختلف و نیز ارایه اطلاعات
آشنایی با تفاوت عشق زن و مرد به زوجین کمک می‌کند تا با مشکلات کمتری مواجه شوند و با آگاهی نسبت به این مسئله بتوانند بسیاری از اختلافات و سوء تفاهمات بین خود را حل کنند. بسیاری از زوجین در جلسات مشاوره خانواده به علت عدم آشنایی با تفاوت‌های میان بیان و بروز عشق در خود و همسرشان احساس ناامیدی کرده و تصور می‌کنند فرد مقابل دیگر عاشق آن‌ها نیست. در صورتی که اگر با این تفاوت‌ها آشنا شوید روابط عاطفی‌تان بهتر از قبل شده و ارتباطی صمیمی با همسرت
به گزارش باسکول به نقل از سایت شهونوشت، عبدالحسین رحیمی با اشاره به فعالیت 230 بازار میوه و تره بار در شهر تهران گفت: 17 بازار در دست ساخت داریم و تا پایان شهریور 25 بازار را نیز به این تعداد اضافه خواهیم کرد و این در حالی است که در نیمه دوم سال جاری نیز 25 بازار دیگر به مجموعه بازارها اضافه می شود چرا که در هر محله ای باید یک بازار میوه و تره بار باید داشته باشیم . شهرداری تهران می خواهد شهروندان با حداقل مسافت به یک بازار دسترسی داشته باشند.
ادامه

شاید بد نباشد قبل از این‌که درمورد خواص میوه ها و سبزیجات ارگانیک صحبت کنیم، به بیان تفاوت آن‌ها با محصولات غیر ارگانیک بپردازیم. درست است که بازار تجارت چنین نشان می‌دهد که محصولات ارگانیک در حال تبدیل شدن به محصولات مطلوب  و محبوب هستند اما شما به عنوان یک خریدار باهوش نمی‌توانید فقط بازار را دنبال کنید. شما باید بدانید که محصول ارگانیک دقیقا به چه دلیلی از محصول غیر ارگانیک بهتر است.
ادامه مطلب

خرید برنج هاشمی

خرید برنج و تشخیص برنج مرغوب با توجه ویژگی ظاهری انواع برنج که بسیار شبیه به هم هستند کار آسانی
نیست.
هنگام خرید برنج به چند نکته باید توجه کنید:
یک: از جایی که برنج می خرید اطمینان حاصل کنید که برنج اصل به شما بفروشد بساری از گونه های برنج
شبیه به برنج هاشمی و صدری هستند که به سختی می توان آن را از برنج هاشمی تشخیص داد
دو: اگر قیمت برنج از قیمت عرف بازار پایین تر بود یا برنجی که در شهرستان می خرید با قیمت شالیکوبی
در گیلان ی
یکی از مواردی که اکثر زبان آموزها رو گیج میکنه تفاوت سه تا فعل مهم see ،
look و watch در زبان انگلیسی هست. این سه تا فعل میتونن به معنای دیدن ، نگاه کردن و تماشا کردن استفاده شن ولی طبق معمول یه سری استثنا و تفاوت تو کاربردشون وجود داره که تو این مطلب با هم یاد میگیریم.
برای مشاهده ادامه مطلب تفاوت see و look و watch در زبان انگلیسی کلیک کنید.

مطمئن هستم شما هم در هنگام انتخاب و یا خرید دوربین مدار بسته این موضوع به ذهنتان خطور می کند که  " تفاوت‌های بین دوربین‌های آنالوگ HD - TVI، HD - CVI و AHD  در چیست؟ " 

پس وقتشه تا بهترین و کامل‌ترین پاسخ به سوال بالا را بدهیم.

در این مقاله علاوه بر ذکر تفاوت‌های بین HD - TVI، HD - CVI و AHD، به پشت پرده‌ی هرکدام از این تکنولوژی‌ها و تفاوت‌های کیفیت بین این دوربین‌های آنالوگ نیز اشاره شده است و مقایسه ای اجمالی را در اختیار شما قرار می دهیم.

ویژگی
هیوندای سانتافه 2017 از جمله خودروهایی می‌باشد که توانسته است سر و صدای زیادی را در بازار خودروی ایران ایجاد کند. این خودرو یکی از خودروهای پرچم‌دار کمپانی هیوندای محسوب می‌شود و توانسته است تا فروش بالایی را در بازارهای جهانی و همچنین بازار خودروی ایران تجربه کند. از طرفی، هیوندای توسان 2017 نیز یکی دیگر از مدل‌های پرطرفدار این کمپانی کره‌ای محسوب می‌شود و توانسته است تا تحسین منتقدان و خریداران خود را برانگیزد. هیوندای سانتافه 2017 و هی
همانطور که در روزهای گذشته نیز گفتم، هفته جاری را نمیتوان زیاد جدی گرفت. چراکه هفته ای نیمه تعطیل است و قطعا در حجم و ارزش معاملات، تاثیر قابل توجهی خواهد داشت. بنابراین، فارغ از ارزش معاملات، امروز میخواهم در خصوص شرایط بازار فعلی و شباهت ها و تفاوت های آن با سقوط بازار سهام در سال 1392 صحبت کنم. چون بسیاری از فعالان بازار، شرایط فعلی را بسیار شبیه به شرایط سال 1392 میدانند و به همین دلیل، در حال فروش سهام خود هستند. اگرچه شباهت هایی بین شرایط فع
بازار گاوی Bull market و بازار خرسی Bear market از جمله واژه‌هایی هستند که در توصیف وضعیت بازار سرمایه به کار می‌روند هنگامی که بازار رو به رشد باشد و قیمت سهام روندی صعودی داشته باشد، می‌گویند «بازار گاوی» است .

این در حالی است که اگر قیمت سهام روندی نزولی داشته و رکود در اوضاع اقتصادی حاکم شده باشد، از عبارت «بازار خرسی» استفاده می‌کنند در بازار گاوی، بیشتر افراد به امید کسب سود بیشتر، در بازار سرمایه‌گذاری می‌کنند

برای دیدن ادامه مطلب ب
زندگی کردن زیر یک سقف یک واقعیت است و با شخصیت‌های واقعی زن و شوهر سر و کار دارید و جایی برای رویا پردازی نیست.
شناخت درست از تفاوت‌ها و شباهت های بین دختر و پسر و خانواده های کمک می کند تا با شناخت از این تفاوت ها با دید باز تر و آگاهانه تر تصمیم گیری کنید.
در تصمیم گیری قبل از ازدواج باید به تفاوت ها و بعد از ازدواج بیشتر به شباهت هایشان اهمیت بدهید، زیرا توجه به تفاوتها، به انتخاب عاقلانه کمک می کند و اهمیت دادن به شباهت ها بعد از ازدواج، موج
توضیحات: تفاوت وبلاگ و طراحی سایت

تفاوت اصلی بین وبلاگ و وب سایت این است که وبلاگ برای وب سایت ها ایجاد می شود و وب سایت ها مکانی هستند که وبلاگ ها در آن نوشته می شوند.
وبلاگ ها مجلاتی آنلاین برای استفاده ی عموم می باشند. تفاوت بیشتر این دو را در مطلب زیر مطالعه نمایید

ادامه مطلب
بازار مسکن یکی از مهم ترین بازارهای ایران است؛ حجم پول و سرمایه در گردش این بازار نیز اهمیت آنرا به خوبی نشان می‌دهد. از سویی، فرصت‌ها و تهدیدهای این بازار نیز بسیار بیشتر از بازارهای دیگر است. در نتیجه، اتخاذ یک «تصمیم درست» در بازار مسکن هم می تواند آینده‌ای سودآور و مطمئن‌تر را رقم بزند و هم ریسک‌های همیشگی در این بازار مهم و حساس و احتمال کاهش ارزش سرمایه‌ را به حداقل برساند. کشف و آگاهی از فرصتهای بازار مسکن، تنها با کمک داده‌ها و اط
سخت نگیریم. با خودمان و دیگران دوست و رفیق باشیم و بدانیم «تفاوت‌ها ارزشمند هستند». زیباییِ دنیا به تفاوت‌هاست.
یکی قدبلند و یکی کوتاه، یکی چاق و یکی لاغر، یکی سبزه و یکی سفید. این تفاوت‌هاست که زیبایی ایجاد می‌کند. اگر تاریکی نباشد، روشنایی معنا پیدا نمی‌کند. اگر زرد نباشد قرمز معنا پیدا نمی‌کند. نخواهیم که همه مثل هم بشویم.
نخواهیم همه از یک راه برویم یا مثلِ هم بپوشیم یا مثل هم بخوریم یا مثل هم فکر کنیم.
خلق تفاوتها حکمتی دارد
تفاوت‌ها
در این مقاله قصد داریم به ارائه اطلاعاتی در مورد دلایل تفاوت قیمت فرش دستباف بپردازیم اگر شما هم تمایل دارید تا در این خصوص اطلاعاتی بدست آورید همراه ما باشید.عوامل متعددی در تفاوت قیمت فرش دستباف موثر هستند که در این مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد. به طور کلی کسانی که در زمینه خرید و فروش فرش های دستباف تخصص دارند هنگامی که می خواهند در مورد قیمت یک فرش نظر بدهند و یا دو فرش را از نظر ارزش با هم مقایسه کنند به عوامل دخیل در تفاوت قیمت فرش ها
ایجاد برخی التهابات سیاسی در کشور موجب شد تا بانک مرکزی با دلالان بازار ارز مقابله کرده و درصدد کاهش هیجانات این بازار پرهیاهو برآید. روز گذشته شاهد نوسانات بازار ارز بوده ایم بصورتی که نوسانات ارز بر دیگر بازار های کالایی از جمله بازار آهن و فولاد نیز اثر گذار بوده است. از طرفی اکثر تولید کنندگان و عرضه کنندگان بازار فولاد کشور از ادامه روند کاهش قیمت که حاصل تنظیم بازار بوده است بسیار شکایت داشته و در این راستا با وجود تلاش های بسیار برای
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
ما (من و تو)یک شباهت داریم و یک تفاوت !!!
دیوانه دهانش را طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج را انتخاب کرده ام ولی تو انتخاب شده ای و سهمی در انتخاب خویش نداشتی، این تفاوت ماست .
دیوانه گفت :بگذار چیزی را به تو بگویم .گفتم :می شنوم .گفت :بهتر است که بفهمی !!
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت م
یک روز که به دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت من
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت
کفشور جزء تجهیزات ضروری جمع آوری آب های سطحی است که از آن میان می توان به نمونه های کفشور خطی استیل و پلاستیک اشاره کرد. تفاوت کفشور خطی استیل با مدلهای پلاستیکی سبب شده افراد متناسب با نیاز خود بهترین این تجهیزات را تهیه کنند. مهم ترین تفاوت کفشور خطی استیل با مدلهای پلاستیکی جنس این تجهیزات می باشد که در قیمت فروش آنها تاثیر دارد. از دیگر تفاوت های این کفشور ها می توان به ابعاد این کفشور ها اشاره نمود.
انواع کفشور بهترین ابزار جمع آوری آب
ا
اخیراً کانن جانشین EOS 80D DSLR یعنی Canon EOS 90D را به بازار معرفی کرد. بسیاری از ویژگی‌های اصلی مدل های قبلی از جمله کیفیت و وضوح تصویر و فیلم، عمر باتری و موارد دیگر در این دوربین ارتقا یافته است.
آیا دوربینمان ارزش بروزرسانی به 90D را دارد یا 80D کفایت خواهد کرد؟ در این نوشته تفاوت‌های اصلی بین این دو دوربین و اینکه تغییرات جدید کانن 90D چه هستند را بررسی می‌کنیم.
تفاوت دوربین کانن 90D و 80D|وضوح تصویر
از بسیاری جهات از جمله فرم کلی بدنه، 80D و 90D بسیار ش
بازار رقابت کامل بازاری است که تعداد زیادی تولیدکننده و مصرف‌کننده بر سر یک کالای همگن و خاص به داد و ستد می‌پردازند. در این نوع بازار
سهم هر تولیدکننده از تولید آن کالای خاص اندک است و مثلًا یک تولیدکننده
درصد بالایی از سهم بازار را در اختیار ندارد. در نتیجه هیچ تولیدکننده‌ای
نمی‌تواند با استفاده از کم و زیاد کردن تولیدش روی قیمت بازار تأثیر
بگذارد. قیمت کالا در بازار رقابتی به صورت یک داده‌است. اگر تولیدکننده‌ای
کالای خود را با قیمت
بازار بورس ایران
بازار چسیت؟ بازار مکانی هست که در آن خرید و فروش صورت می‌گیرد. هرگاه شرایطی برقرار شود که بین خریدار و فروشنده رابطه برقرار شود و معامله‌ای صورت بگیرد بازار تشکیل شده است. در بازار به‌طور کلی ۲ نوع دارایی مورد معامله قرار می‌گیرد:
الف- دارایی فیزیکی: دارایی هایی مانند: زمین، ساختمان و انواع کالا.
ب-دارایی مالی: دارایی‌های اسنادی مانند سهام و  اوراق مشارکت
محرک بازار
صف فروش یکی دو تا از نماد های شاخص ساز که جمع بشه و به سمت مثبت حرکت کنه، جرقه زده میشه و محرک بقیه نمادها میشه برای برگشت بازار. چند تا خبر که از این تغییر دست به دست بشه، ورق برمیگرده
نیمه دوم: نمیه مربیان
در یک سهم، روزانه چند بار قدرت  بین خریدار و فروشنده دست به دست میشه. در کل بازار هم این دست به دست شدن هست و امروز به نظر میرسه عرضه داره جای خودش رو به تقاضا میده و بازار به سمت مثبت در حال حرکت هست.
تفاوت پنجره pvc با یو پی وی سی:در این مقاله به بررسی تفاوت پنجره pvc با upvc می پردازیم. همان طور که می دانید صنعت درب و پنجره سازی هر روزه در حال پیشرفت است. پنجره یو پی وی سی از آخرین مدل های پنجره دو جداره است. قبل از upvc پنجره های pvc مورد استقبال بودند. در واقع یو پی وی سی نسخه پیشرفته تری از پی وی سی است.

ادامه مطلب
بانک ملت
افزایش
سرمایه 160 درصدی بانک از 5 به 13 هزار میلیارد تومان از محل سایر اندوخته
ها، تفاوت ناشی از تسعیر دارایی ها و بدهی های ارزی به تصویب هیات
مدیره رسیده و مراحل اجرایی آن در دستور کار قرار دارد.

شجمشرکت پتروشیمی تخت جمشید اعلام کرد: درخواست پذیرش سهام این شرکت در
فرابورس طی جلسه ۲۳ مهرماه هیات پذیرش مطرح و با پذیرش در بازار دوم این
بورس بصورت مشروط موافقت به عمل آمد و مقرر شد قبل از درج نام شرکت در
فهرست نرخ‌های فرابورس و آغاز معا
جواد معینی در گفتگو با خبرنگار تابناک کرمانشاه اظهار کرد: معضلی که این روزها بازار کتاب با آن مواجه است افزایش قیمت کاغذ است که منجر به افزایش قیمت کتاب، قیمت سررسید تبلیغاتی و افت بازار کتاب گردیده، مردم در این شرایط توانایی خرید کتاب را ندارند.
وی افزود: این امر منجر به تعطیلی برخی از کتاب فروشی ها شده و اعتقاد کتابفروشان بر این بود که گرانی کاغذ و افزایش قیمت کتاب باعث ناهمخوانی هزینه و درآمد شده و در نتیجه واحد صنفی خود را تعطیل کردند.ای
قیمت پنجره شیراز از مدل های مختلف اختصاصی : پنجره اختصاصی به سیستم پروفیل هایی گفته می شود که سیستم پروفیل و پنجره آن به وسیله مهندسین
و کارشناسان این رشته طراحی شده ،درواقع شرکت هایی که درزمینه تولید پروفیل فعالیت
می کنند ،فناوری خاص خود را به بازار عرضه می کنند.در بازار ایران این سیستم ها
با اندکی تفاوت در شکل هندسی مقاطع پروفیل تولید می شود. 

ادامه مطلب
ظاهرا سورس کد های کاربران بازار به دست چند تا از هکر ها افتاده و برنامه نویس های بازار گفتند که باید مورد بررسی قرار بدیم اما نکته اینجاست که اگر برنامه نویسی کد های خودش را ببینه تو همون لحظه متوجه خواهد شد که این سورس ها اصلی است یا تقلبی........--فعلا پیشنهاد میشود حساب خود را بیهوده شارژ نکنید یا اگر برنامه بازار را دارید یک آنتی ویروس قوی هم نصب کنید(((تو همین وب معرفی کردم))_
هر بار که می خواهید یک اپلیکیشن دانلود کنید، می شنوید که “برو از تو کافه بازار دانلود کن”. اما ممکن است ندانید که کافه بازار دقیقا چیست. همچنین چگونه این اپلیکیشن در سال گذشته برای سایر سازندگان اپلیکیشن های اندرویدی 285 میلیارد تومان درآمد ایجاد کرده است.

کافه بازار چیست؟ چگونه کار می کند؟
من از این مانیتور 2 عدد خریداری کردم که در کنار هم دیگه استفاده کنم. مانیتور ها با بسته بندی ای کاملا تمیز و به اصطلاح بازاری تک چسب به دست من رسید. نکته اول کثیف بودن آداپتور ها و متفاوت بودن شکل آداپتور ها با هم دیگه بود. نکته دوم تفاوت رنگ تصویر در دو مانیتور !! تصویر یکی از مانیتور ها به زردی میزد. مانیتوری که ب زردی میزد رو مرجوع کردم. مانیتوری جدید برام ارسال شد که آداپتوری مشابه با مانیتور سالم داشت اما مجدد رنگ تصویر دو مانیتور باهم تفاوت
تفاوت میل ورم و سوپر ورم
پرورش و فروش کرم میل ورم بصورت زنده و خشک شده | کرم میل ورم و سوپر ورم (پرورش/استفاده)
تفاوت میل ورم و سوپر ورم
تفاوت هایی بین میلورم و سوپرورم وجود دارد که در این بخش به آنها اشاره میکنیم.
ارزش غذایی میل ورم و سوپرورم
ارزش غذایی میل ورم و سوپرورم متفاوت بوده و بسته به نیاز حیوانات خانگی شما انتخاب خواهند شد. ( بدلیل اهمیت ارزش غذایی بصورت مفصل در آینده مورد آنالیز و مقایسه قرار خواهیم داد )
ثبت سفارش فقط ارسال پیامک : ۱۸۲
لطیفھ......
1)شرایط طورى شدھ ک ب خاى زنده بمونى قیمت پیاز نمیزارھ و اگرم بخوای بمیرى قیمت خرما
2)ب فروشنده میگم چرا انقد جنساتون گرونھ؟؟میگھ:چون تو بازار ى چرخ نزدى،رفتم ى چرخى تو بازار زدم و برگشتم...واقعا چ مرد شریفو انسانى بود
عرضه اولیه"وآوا"
چهارشنبه اول آبان ، 25 درصد از سهام سرمایه گذاری آوای نوین شامل 150 میلیون سهم با
محدوده قیمتی 210 تا 216 تومانی هر سهم و سهمیه 250 سهمی هر فرد حقیقی و
حقوقی در بازار دوم فرابورس عرضه اولیه میشود .
بانک ملت
افزایش

شجمشرکت پتروشیمی تخت جمشید اعلام ک
حسن امیری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در مورد اجرای قوانین جدید بازار پایه در فرابورس ایران گفت: قوانین بازار پایه اصلاح شد و رنگ‌بندی شرکت‌ها در این بازار که به سه رنگ، قرمز، نارنجی و زرد تقسیم شده بودند، باعث شد به این امر کمک کند که شرکت‌های حاضر در بازار پایه به شفافیت روی بیاورند و توجه سهامداران بازار به مسئله شفافیت شرکـت‌ها جلب شد.
وی افزود: شرکـت‌هایی که در بازار پایه در تابلوهای رنگی قرار داشتند، کم کم به سمت ش
همه این مواد از قسمت های مختلف گیاهی به نام شاهدانه یا کانابیس گرفته می شوند.
ماده موثره این گیاه تتراهیدروکانابینول یاTHC نام دارد.
گیاه شاهدانه انواع مختلفی دارد که مهمترین آنها ساتیوا و ایندیکا هستند. میزان ماده موثره ساتیوا بسیار بیشتر از ایندیکا می‌باشد.
ماده موثره گیاه هرچه از سمت پایین ساقه به سمت بالاتر رویم بیشتر خواهد شد پس مسلما میزان تتراهیدروکانابینول گل گیاه بیشتر خواهد بود. حشیش صمغی است که از فشردن گل گیاه به دست می آید. گل و
گیاه شاهدانه انواع مختلفی دارد که مهمترین آنها ساتیوا و ایندیکا هستند. میزان ماده موثره ساتیوا بسیار بیشتر از ایندیکا می‌باشد.
ماده موثره گیاه هرچه از سمت پایین ساقه به سمت بالاتر رویم بیشتر خواهد شد پس مسلما میزان تتراهیدروکانابینول گل گیاه بیشتر خواهد بود. حشیش صمغی است که از فشردن گل گیاه به دست می آید. گل و
تفاوت فروش و حق العمل کاری در چیست؟
* در فروش مالکیت کالا منتقل می شود اما در حق العمل کاری مالکیت منتقل نمی شود.
* فروشنده با فروش کالا سود به دست می آورد، اما حق العمل کار جهت فروش کالای امانی حق العمل دریافت می کند.
* در فروش، ریسک کالا متوجه خریدار است در حالی که در حق العمل کاری به عهده آمر می باشد.
* در فروش کلیه هزینه های خرید به عهده خریدار است اما در حق العمل کاری تا زمان فروش بر عهده آمر است.
---------------------------------------------------------------------------------------
هفته نامه سلامت نوشت:یکی از سوالاتی که معمولا برای بیشتر افراد در مورد ماءالشعیر مطرح می‌شود، این است که چرا طعم انواع ماءالشعیرها با برندهای مختلف با یکدیگر تفاوت دارد؟ آیا تمام این کارخانه‌ها، تمامی اصول استاندارد ساخت را رعایت می‌کنند و بازهم ماءالشعیرهای داخلی و خارجی طعم‌های مختلفی دارند یا اینکه تفاوت خاصی در فرمول انواع این نوشیدنی‌ها در داخل و خارج از کشور وجود دارد؟...بیشتر کارخانه‌های تولید ماءالشعیر، از عصاره مالت به عنوا
عمری که بی عشق بگذرد، بیهوده گذشته است. نپرس که آیا باید در عشق الهی باشم یا عشق مجازی، عشق زمینی یا عشق آسمانی، یا عشق جسمانی؟ از تفاوت‌ها تفاوت می‌زاید. حال آنکه به هیچ متمم و صفتی نیاز ندارد عشق. خود به تنهایی دنیایی است عشق. یا درست در میانش هستی، در آتشش، یا بیرونش هستی، در حسرتش.
#ملت عشق
قیمت زرشک در بازار تهران به چند فاکتور بستگی دارد. 

خرید عمده زرشک
خرید جزیی زرشک 
خرید زرشک بسته بندی شده 

برای مورد آخر و تفاوت قیمت زرشک فله و قیمت زرشک بسته بندی شده به مقاله ما با عنوان قیمت زرشک بسته بندی شده - قیمت زرشک در فروشگاهها مراجعه کنید!  
 همچنین قیمت زرشک بستگی به این دارد که در کدام بازار خرید را انجام بدهید. قیمت زرشک در بازار تجریش قطعا گرانتر از قیمت زرشک در بازار مولوی است. برای اطلاع از آخرین اخبار و قیمت روز زرشک به

تفاوت روحیەی فرد ذهن آگاه با فرد معمولی
تفاوت روحیە افراد ذهن آگاه با فرد معمولی در ۷ عنصر اساسی است. حقیقت اگر بخواهیم تفاوت
روحیەی فرد ذهن‌آگاه با فرد معمولی را مشخص کنیم باید هفت عنصر کلیدی ذهن آگاهی را از قبل بشناسیم
تا بتوانیم نسبت به ذهن‌آگاه بودن یک فرد یا معمولی بودن او اظهار نظر کنیم. شما می توانید با استفاده
از این ۷ عنصر و همچنین راهکارهای شاد زیستن و داشتن آرامش درونی در زندگی نیز ذهنی آگاه داشته باشید
تا نسبت به اتفاق های پی
♦️after newly issued shares have been sold(by investment bank) for the first time, this is called the primary market.
بازار اولیه، بازاری که سهام شرکت ها برای اولین بار  عرضه می شود.
secondary market بازار ثانویه بازاری که سهام شرکت ها پس از عرضه اولیه، بارها و بارها خرید و فروش می شوند.
stock exchange بازار سهام
♦️بازار سهام آمریکا و انگلیس از مهمترین بازارهای سهام هستند. عرضه سهام شرکت در این بازار ها به شرط رعایت قوانین و الزامات افشا، میسر می باشد.
♦️بدلیل الزامات متعدد برخی از شرکت ها ترجیح می دهن
آشنایی صفر تا صد با بازارهای مالی

اقتصاد، علمی پیچیده و فراگیر است. در هر بخش آن قوانین و تعاریف متفاوت و منحصربه‌فردی وجود دارد که بدون دانستن آن‌ها نمی‌توان اقدامات و سیاست‌های درستی اتخاذ کرد. یکی از بخش‌های اقتصاد، بازارهای مالی (Financial markets) هستند. در اقتصاد به مکانی که خریداران و فروشندگان در آن به مبادله کالا و خدمات می‌پردازند، بازار گفته می‌شود. این بازار لزوماً یک مکان فیزیکی نبوده و فضای مشخصی ندارد. در یک نگاه جامع در این ب
قیمت روز آهن الات در آخرین روز های تیر ماه ۹۸ روندی افزایشی را در پیش گرفت.به گزارش آهن آیرون در اخبار بازار آهن، وضعیت بازار آهن الات در روز های جاری بطور عجیبی غیر قابل پیش بینی می باشد بطوریکه کاهش و افزایش قیمت آهن بطور همزمان رخ می دهد. طی دو هفته اخیر شاهد ثبات و همچنین کاهش چشمگیر قیمت آهن در بازار بودیم اما در اول روز کاری 30 تیرماه قیمت ها روندی معکوس را در پیش گرفته و قیمت محصولاتی همچون میلگرد، قوطی و خرید ورق گالوانیزه در این بازار

از مهمترین سؤالات در مورد خرید درب ضد سرقت برای شما ، تفاوت بین درب ضد سرقت درب ضد سرقت ایران و درب ضد سرقت در ترکیه و درهای ضد سرقت در ترکیه است و به طور کلی اولین آنها هستند فکر کردن در مورد مشتریان و با توجه به تجربه دکوراسیون ایرانی برای کیفیت درهای ضد سرقت برای ما ثابت شده است. از آنجا که مردم ما به طور کلی محصولات بی کیفیتی در کشور ما دارند و از آنجا که به محصولات ایرانی اعتماد ندارند ، گمان می کنند درهای ضد سرقت ترکی ترکیه درب های گران ت
-چپ یا راست؟+چپچوب شوری که تو دست چپ و پشت سرش قایم کرده بود رو سمتم دراز کرد و گفت آخه چرا همش اونی که توش بیشتره مال تو میشه؟؟!بسته چوب شور رو گرفتم و نگاه کردم. کاملا پرِ پر بود! چون از نظر حجم شبیه هیچکدوم از چوب شورهایی که اینهمه سال خوردیم نبود تصمیم گرفتیم هر کدوم مال خودمون رو بشماریم تا ببینیم چقدر تفاوت دارن!احتمالا دو تا یکی شده بود.چهل و دو، بیست و پنج به نفع من:)))بهش میگن شانس. از نوع خوب و بدش وجود داره. چیزی که نصیبت میشه بدون اینکه
توضیحات فایل
دانلود سوالات و جزوه ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی
کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل جزوه کامل و سوالات دوره ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی با فرمت پی دی اف و ورد جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی می باشد که پس از پرداخت آنلاین می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.
این مجموعه دارای سوالات تستی فراوان مطابق با مواد
بزرکترین و لوکس ترین بازار مبل در کرج
فروش مبل قسطی از دم اقساط برای فرهنگیان ساکن کرج و تهران
فروش مبل اقساطی ویژه عموم با چک و پیش پرداخت 
فروش قسطی مبل بدون چک ویژه ساکنید مالک در کرج
بازار مبل کوروش کرج یکی از برترین بازار مبل در کرج که تمام مناطق کرج به راحتی دسترسی به این بازار عظیم دارند
#بازار مبل در مهرشهر کرج
#بازار مبل در عظیمیه کرج
#مبل در مهرشهر کرح
#مبل در عظیمیه کرج
#مبل در رستاخیز کرج
#بازار مبل در رستاخیز کرج
#بازار مبل در کرج
#مب
شاید باید کمی سرد و گرم بورس رو چشید تا درک عمیق تر و دقیق تری از عبارت «بازار سرمایه» پیدا کرد.
بازار سرمایه یعنی باید سرمایت رو بذاری وسط نه هزینه آب و نون و مخارج زندگیت رو. این اقتضای بازار سرمایه هست، اگر چه شما برای کسب درآمد برای زندگی روزمرتون به سمت این بازار اومده باشید.
دوم ابن که باید با خودتون دو دو تا کنید ببینید چه مدت زمانی می تونید پولتون رو سرمایه گذاری کنید، یک ماه، دو ماه، سه ماه و ... (کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت به طور کلی
شاخص کل بورس تهران به محدوده 340000 واحدی رسیده و روند صعودی جدیدی را آغاز کرده است. چیزی که باید به آن توجه کنید، این است که تقریبا زیان همه در بازار جبران شده و همین موضوع، ممکن است باعث فشار فروش در بازار شود. در حقیقت، عده ای اقدام به سیو سود میکنند و عده ای دیگر که تازه از زیان خارج شده اند، ممکن است با بورس خداحافظی کنند. عده ای دیگر نیر که فشار فروش را میبینند و تحلیلی از وضعیت موجود ندارد، ممکن است بدون دلیل، اقدام به فروش کنند. این موضوع، ب
اگر می‌خواهید بفهمید کسی را دوست دارید، یا عاشق‌اش هستید، به ۹ تفاوت عشق و دوست داشتن نگاهی بیندازید:۹ تفاوت عشق و دوست داشتن
۱. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، قلب‌تان تندتر می‌تپد، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، فقط خوش‌حال می‌شوید.
۲. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، زمستان مثل بهار می‌شود، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، زمستان فقط یک زمستان زیبا می‌شود.

ادامه مطلب
یه بار یه جمله قشنگ شنیدم از یکی:
وقتی بارون میباره،
همه پرنده ها دنبال یه سرپناهن؛
ولی عقاب برای خیس نشدن بالا تر از ابر ها پرواز میکنه...
پس شاید،

این دیدگاه آدماس که تفاوت هارو خلق میکنه.
شاید برای موفق شدن باید دیدگاهتونو تغیر بدین*
امروزه کار ها و مشاغل مانند سالیان پیش نبوده تنها با چند‌کلیک در سایت ها میتوان در امد مناسبی را کسب کرد 
یکی از کار‌های مناسب میتوان به انجام معاملات در بازار ارز فارکس اشاره نمود 
بازار فارکس شامل معاملاتی از جفت ارز های بوده که با توجه به نوسانات بازار و تحلیل های صورت گرفته از اختلاف قیمت ارزی کسب در امد نمود 

ما در اینجا برای شما اموزش باز کردن یک حساب معملاتی در یک کارگذاری مناسب را اموزش و سپس به اموزش‌چگونگی انجام معاملات و در امد
لایت کوین (Litecoin)ارز رمزنگاری شده لایت کوین در سال ۲۰۱۱ معرفی گردید . بر خلاف بیت کوین که شخصیت مجهول ساتوشی ناکاماتو به عنوان سازنده ان مطرح است، لایتکوین توسط چارلی لی ساخته گردیده است . لایت کوین که با نماد اختصاصی (LTC) نمایش داده می شود بین ده ارز مطرح بازار ارز دیجیتال قرار دارد .
لایت کوین همانند بیت کوین به صورت متن باز open source ساخته شده است . این کوین از طریق رمزنگاری و فرایند اثبات کار که به ان استخراج می گویند حفظ می گردد . ماینرها و استخر
بازار بورس تهران دیروز نیز با رشد حدود 1 درصدی، مجددا به کانال 306000 واحدی بازگشت. چیزی که در بازار سبز دیروز مورد توجه بود، ارزش معاملات خرد بود که همچنان در محدوده 1000 میلیارد تومان قرار دارد. با نگاهی به سایر بازارها، متوجه میشویم که نقدینگی بزرگی از بازار بورس خارج شده و به سمت بازار بدهی روانه شده است. این نقدینگی، عمدتا مربوط به شرکت های حقوقی است که در شرایط فعلی، ترجیح داده اند که سرمایه خود را به بازارهای کم ریسک و حتی بدون ریسک هدایت کن
اگر تا به حال با برنامه های ایمیل مانند Outlook یا Thunderbird را در تلفن هوشمند خود تنظیم کرده باشید، حتما در تنظیمات مجبور به انتخاب بین POP و IMAP هستید. در این مقاله ، نوین هاست نحوه کار POP و IMAP و تفاوت بین آنها را توضیح خواهد داد. این امر به شما امکان می دهد بهترین مورد را انتخاب کنید. با ما همراه باشید!

سرور مجازی , سرور مجازی ایران , هاست وردپرس
ادامه مطلب
تفاوت فکری من و بنیامین درباره مقوله ازدواج  اینه که من میگم عشقم تمام تلاشم رو برای خوشبختی مون میکنم اگر نشد خودمون عذاب نمیدیم.
خب بنیامین میگه خشن میشه و میگه نههه,  هیچ وقت جدا نمی شیم,  آبرومون میره و ما تو آیینمون طلاق نفرین شدس,و طلاق نداریم...
چطور روند حاکم بر بازار رو بفهمیم؟
روند حاکم بر بازار یعنی شاخص کل. اگر موافق روند سهم ما باشه، روند حرکت سهم ما رو تقویت میکنه و اگر مخالف روند سهم ما باشه، در روند سهم اخلال ایجاد میکنه. به  خاطر همین میگن با روند دوست باشید.
جهت و سمت و سو یا همون روند بازار رو نماد های خاصی مشخص میکنن که اصطلاحا شاخص ساز هم گفته میشن. متاسفانه بازار بورس هم به نفت و فلزات وابسته هست و روند بازار تحت تاثیر نماد های بزرگ نفتی و فلزی هست.
به طور کلی نماد های بزرگ
مقدمه آموزش فارکس Forex
برای سرمایه گذاری در بازار فارکس و کسب درآمد دلاری در ان اولین قدم آموزش فارکس و اشنایی با اصطلاحات ان است.در هر بازار داد و ستدی که شما با آن اشنا هستید معمولا در میان عرضه و تقاضا و یا خرید و فروش اختلافی وحود دارد. مثلا اگر سری به میدان فردوسی تهران بیندازید و صرافی های خرید و فروش دلار را نگاهی بندازید متوجه می شوید بین خرید و فروش دلار همیشه یک اختلاف وجود دارد همین اختلاف هست که موجب درامد و مسب سود یک صرافی میشود و
نصب ها به دو صورت سریع و تدرجی میباشد ؛ تفاوت این دو در مدت زمانی که نصب ها زده میشود است .نصب های فعال سریع در یک لحظه تعداد نصب های شما را دو چندان میکند و تاثیر زیادی بر روی صفحه برنامه شما ندارد ، و بلکه فقط جنبه نمایشی دارد .اما نصب تدریجی ؛ این نوع نصب مدت زمان بیشتری میخواهد و به گونه ایی خواهد بود که برنامه شما روزانه ۵۰ الی ۶۰ نصب دریافت میکند ، این عمل باعث میشود سیستم های کافه بازار به برنامه شما عکس العمل نشان دهد و برنامه شما در قسمت
بالاخره بعد از مدتها رنگ سبز در شاخص کل، روز شنبه شاهد افت حدود 6000 واحدی در شاخص کل بودیم که دلایل آن را در متن افتتاحیه همان روز گفته بودم. بخشنامه های شبانه مدیران سازمان بورس که همه در جهت توقف رشد بازار بود، باعث بی اعتمادی و احتیاط توسط فعالان بازار شده است. از سوی دیگر، عرضه اولیه های آبشاری نیز باعث شده تا مقداری از نقدینگی را جذب خود کند. در همین راستا، روز چهارشنبه نیز شاهد 2 عرضه اولیه خواهیم بود. از موارد بالا که بگذریم، در بازارهای
تفاوت سیاره و ستاره
تفاوت سیاره و ستاره : شاید برای شما نیز جای سوال باشد که ستاره و سیاره چه تفاوت هایی باهم دارند و دلیل اینکه گاهی اوقات به آسمان نگاه می کنیم و برخی از سیارات 
نظیر مشتری و اورانوس را نیز در میان ستاره ها مشاهده می کنیم، چه می باشد؟ اگر سیارات نیز مانند ستارگان از خود نور منتشر می کنند پس چه تفاوتی میان آن ها وجود 
دارد؟!

ادامه مطلب
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تجارت نیوز، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۳ درصد کاهش پیدا کرد و به ۱۵۱۴ دلار و ۹۰ سنت رسید. بهای معاملات این بازار روز گذشته بیش از دو درصد کاهش پیدا کرده و به ۱۵۰۹ دلار و سه سنت رسیده بود. در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با ۰.۱ درصد کاهش، به ۱۵۲۴ دلار رسید.
ادامه مطلب
همانطور که در ابتدای بازار هم اشاره کردم امروز حجم و ارزش معاملات مهم هست
بازار با حجم کم شروع شد متاسفانه و الان شاهد افزایش فشار فروش در نمادها هستیم. باید ببینیم نیمه دوم بازار به چه صورت خواهد بود!

ساعت 12 و 30 دقیقه: ارزش معاملات امروز بورس تهران کمتر از 2000 میلیارد تومان به ثبت رسید!
یکی از مسائلی که در مورد دخترها و پسرها مطرح می شود این است که دخترها احساسی هستند در مقابل پسرها منطقی می باشند . دخترها می خواهند بدانند چرا پسرها احساسات ندارند و پسرها هم می خواهند بفهمند که چرا دخترها فقط بر اساس احساساتشان زندگی می کنند و منطق ندارند . این تفاوت یک مساله روانشناسی فوق العاده پیچیده است که در این مطلب سعی می شود به زبان ساده مفهوم علمی این تفاوت رسانده شود .
ادامه مطلب
به نظرم  تفاوت اشعار معاصر با قدیمی،مثل تفاوت چای دمی است با چای کیسه ای!تو تا به پای اشعار کهن صبر نکنی،تا مانوس نشوی و بارها با دل و جانت زمزمه اش نکنی،تا شب بیداری نکشی با آن، تا زانوی غم بغل نکنی و به پهنای صورت اشک نریزی،نمی توانی از خواندن غزل حافظ و یا سعدی لذت کافی ببری.باید صبر کنی تا دم بکشد! اما اشعار معاصر نه، می توانی در هر حالتی که هستی یک شعر از اینترنت پیدا کنی و بخوانی و لذت ببری و تمامش کنی و کمی هم از آرایه های ادبی اش تعریف کنی
افرادی که در بازار بورس حرفه‌ای هستند، به‌خوبی می‌دانند چگونه این بازار را رصد کرده تا بازدهی بیشتر و زیان کمتر را تجربه کننداحتمالا درباره روش‌های تحلیل بازار بورس نظیر استفاده از ابزارها تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی شنیده‌اید.

این دو ابزار که اغلب توسط حرفه‌ای‌های بازار سرمایه مورد استفاده قرار می‌گیرد توجه به نکاتی که امکان رصد بازار را برای سرمایه‌گذار فراهم می‌کند، می‌تواند احتمال موفقیت شما در سرمایه‌گذاری را افزایش می
دیروز اولین روز بازار بود...
برای من نه بد و نه خیلی خوب...
اواسط اسفند وضعیت بازار بد شد و تا حدودی همچنان ادامه داره...
خدا رو شکر توی همون شرایط هم + بودم... ولی احتمالا خیلیا بدبخت شدن!
یه نکته مثبت پرتفوی من این بود که حسابی متنوع بود... بخاطر همین خیلی ضرر نکردم.
یادم باشه هیچ وقت تک سهم نباشم!
امروز که فعلا خوبه... اما هنوز بازار به آرامش و ثبات قبل برنگشته... انگار ترس هنوز توی دلشه ولی سعی می‌کنه خودشو آروم نشون بده!
ــــــــــــــــــــــــــ
بازار برتر
هیأت مدیره
بورس تهران پیشنهاد داد تابلوی بازار برتر در بورس رونمایی شود و قرار
است ضمن الزام به بازار گردانی ، دامنه نوسان در این تابلو افزایش یابد.شرکت‌هایی که دارای حداقل نمره اطلاع رسانی کمتر از ۷۰ نباشد و
دارای سرمایه اسمی ۱۰۰۰ میلیارد تومانی و درصد سهام شناور آزاد حداقل ۲۵
درصد و یا معادل ۱۵۰۰ میلیارد تومان باشد می‌توانند در این بازار فهرست
شوند. با لحاظ کردن گزارش‌های حسابرس در صورت‌های مالی شرکت‌های دارای
امکان پذ
ظرفیت واقعی پاوربانک از ظرفیت اسمی آن تفاوت دارد و همیشه کمتر است. دلیل تفاوت ظرفیت اسمی و واقعی پاور بانک چیست؟ چطور می توانیم ظرفیت واقعی پاور باک را اندازه گیری کنیم؟ در این مقاله همراه ما باشید تا به این سوال ها پاسخ داده شود.

ادامه مطلب
سرویس اقتصادی جوان آنلاین:
کارشناسان رشد قابل ملاحظه قیمت در سال ۱۳۹۸ را برای بازار مسکن متصور
نیستند. این بازار سال گذشته در شرایطی رشد میانگین ۹۰ درصدی قیمت را به
ثبت رساند که حدود ۷۰ درصد از دو بازار رقیب یعنی سکه و ارز عقب ماند. در
سال جاری نیز هر نوع تحول قیمتی در بازار مسکن، رکود این بخش را عمیق‌تر
خواهد کرد.در یک نظرسنجی اینترنتی با حضور ۲۸۷ نفر از شرکت
کنندگانی که
ادامه مطلب
دلیل سرد و گرم شدن آب پکیج دیواری را در این مقاله به بررسی علت های آن می پردازیم. دلیل تغیر دما و سرد شدن ناگهانی آب پکیج بوتان یا ایران رادیاتور و یا ایساتیس و گلدیران تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و شاید تنها جزئیات ریز و قلق ها تفاوت داشته باشند.
ادامه مطلب
موبایل و بازار موبایل
در این مقاله بازار موبایل را مورد بررسی قرار می دهیم و بررسی می کنیم که بازار موبایل چیست؟ سپس چند مورد از بازار موبایل را به شما معرفی می کنیم و این بازارها را بررسی می کنیم. سپس در مورد فروشگاه اینترنتی سامسونگ با شما صحبت می کنیم و می گوییم که این بازار موبایل چگونه کار می کند و چه محصولاتی را عرضه می کند. سپس در مورد قیمت موبایل در بازار موبایل با هم صحبت می کنیم و قیمت موبایل را در بازار موبایل بررسی می کنیم. در آخ
ثبت سفارش به دو صورت سریع و تدریجی
برای اولین بار در ایران سفارش نصب تدریجی ثبت کنید .
تفاوت نصب سریع و تدریجی : 
نصب سریع فقط به عنوان نمایشی است و باعث معتبر شدن برنامه شما در کافه بازار خواهد شد ، این نوع نصب در عرض یک روز برای شما زده خواهد شد و فقط جنبه نمایشی دارد .
نصب تدریجی ؛ روزانه ۵۰ الی ۶۰ نصب برای شما زده میشود این عمل باعث خواهد شد سیستم های کافه بازار به برنامه شما عکس العمل نشان دهند و برنامه شما در قسمت جستجو به اول لیست راه پیدا
چندی پیش معروف ترین شرکت در تولید پرنده های بدون سرنشین یعنی شرکت DJI پرنده ای را تولید و روانه بازار کرد که تحول شگرفی در تصویربرداری هوایی از نظر قیمت و کیفیت تولید نمود. استقبال شدید کاربران که به دلیل کارایی بالا و قیمت مناسب این پرنده صورت گرفت موجب شد تا شرکت DJI  دست به تولید نسخه های جدیدتری از این پرنده بزند. 
بعد از تولید فانتوم ،  فانتوم ۲ در چند نسخه و سپس فانتوم ۳ همانند نسخه قبلی خود دارای زیرمجموعه هایی بود.  پس از آن نوبت به تولید
تعادل اقتصادی هنگامی حاصل میشود که از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد
منحنی درخواست با سر نزولی برابر شدن را تعیین می سر بازار کلان زمانی که سر اقتصاد کینزی تابع سرمایه ارتباط با نرخ هنگامی که سر بازار پول کینزی فرض می شود نمایش پول گرفتن منحنی تقاضای بیمو نزولی حاصل می دست هردو. تعادل بازار با شرایطی آزادی می‌شود که سر مرتبط قیمت یک محصول سر سرسری روش می‌گیرد که تعداد می‌ توان نقش
چندی پیش معروف ترین شرکت در تولید پرنده های بدون سرنشین یعنی شرکت DJI پرنده ای را تولید و روانه بازار کرد که تحول شگرفی در تصویربرداری هوایی از نظر قیمت و کیفیت تولید نمود. استقبال شدید کاربران که به دلیل کارایی بالا و قیمت مناسب این پرنده صورت گرفت موجب شد تا شرکت DJI  دست به تولید نسخه های جدیدتری از این پرنده بزند. 
بعد از تولید فانتوم ،  فانتوم ۲ در چند نسخه و سپس فانتوم ۳ همانند نسخه قبلی خود دارای زیرمجموعه هایی بود.  پس از آن نوبت به تولید
من امروز‌ ظهر خوشحال بودم، چون فکر می‌کردم که نماز ظهر عاشورا رو همون‌طوری قراره بخونم که هزار و سی‌صد سالِ پیش خونده شد. یعنی به جماعت، در فضای باز، توی هوای گرمِ یک شهر کویری، و زیر آفتابی که بی‌رحمانه می‌تابید و موها و پیراهن مشکیم رو داغ می‌کرد. بعدش فهمیدم که چقدر تفاوت وجود داره. اولین تفاوت رو توی همون رکعت اول فهمیدم. لب‌های من خشک نبودن.
تنش های نظامی بین ایران و آمریکا در حال افزایش است. در ساعات اولیه بامداد امروز، ایران به صورت مستقیم، با شلیک بیش از 10 موشک بالستیک، 2 پایگاه نظامی آمریکا در عراق را هدف قرار داد و سرتیتر خبرگزاری های مهم دنیا شد. به نظرم نیازی به گفتن نیست که بازار امروز چگونه رفتار خواهد کرد. فقط امیدوارم حمایت های لازم از بازار صورت بگیرد. قاعدتا ابتدای بازار امروز را با صف های فروش سنگین آغاز خواهیم کرد و اگر حمایت جانانه ای از بازار صورت نگیرد، این صف ها
وبلاگ و وبسایت چه تفاوت هایی دارند؟
امروزه طراحی وبسایت و ایجاد وبلاگ هر دو در دنیای وب رایج هستند. وبلاگ ها و وبسایت ها شباهت های ظاهری زیادی به هم دارند؛ به همین دلیل تشخیص و تمایز آن ها از یکدیگر نسبتا دشوار است. با این وجود هر کدام از این دو، ویژگی ها و قابلیت های مخصوص به خود را دارند.

ادامه مطلب
بورس اوراق بهادار به عنوان قسمتی از بازار سرمایه‌ ای، مورد توجه کثیری از سرمایه‌گذاران بوده و از اهمیت بسزایی برخوردار است. لذا نیاز است تا بسیار کوتاه، انواع بازار بررسی شود.

در مطلب پیش‌رو بازار در دو دسته کلی بازار پول و بازار سرمایه تعریف شده و در بازار سرمایه نیز به توضیح بازار اولیه و ثانویه پرداخته می‌شود.
بازار:
در علم اقتصاد تعاریف متعددی برای بازار ارائه شده است.
در تعاریف اولیه، بازار به یک مکان فیزیکى گفته میشد که خریداران و
عرضه اولیه"وآوا"
چهارشنبه اول آبان ، 25 درصد از سهام سرمایه گذاری آوای نوین شامل 150 میلیون سهم با
محدوده قیمتی 210 تا 216 تومانی هر سهم و سهمیه 250 سهمی هر فرد حقیقی و
حقوقی در بازار دوم فرابورس عرضه اولیه میشود .
بانک ملت
افزایش
محصولات پتروشیمی
قیمت پایه محصولات
یکی از مسائلی که در مورد دخترها و پسرها مطرح می شود این است که دخترها احساسی هستند در مقابل پسرها منطقی می باشند . دخترها می خواهند بدانند چرا پسرها احساسات ندارند و پسرها هم می خواهند بفهمند که چرا دخترها فقط بر اساس احساساتشان زندگی می کنند و منطق ندارند . این تفاوت یک مساله روانشناسی فوق العاده پیچیده است که در این مطلب سعی می شود به زبان ساده مفهوم علمی این تفاوت رسانده شود .
ادامه مطلب

به عقیده برخی از فعالان بازار خبر تشکیل بازار متشکل ارزی، خبرهای غیر رسمی مبنی ‌برحذف تدریجی سامانه نیما و یکی شدن قیمت‌های آن با بازار آزاد و غافلگیری معامله‌گران در سطوح حمایتی از سوی بازارساز باعث کاهش قیمت ارز در روزهای اخیر شده است.
ادامه مطلب
امروزه برداشت اشتباه در مورد تفاوت فنی هاست ابری و سرور مجازی خصوصی در صنعت هاستینگ به یک معضل جدی تبدیل شده است. اغلب افراد برداشت صحیحی در مورد تفاوت اصلی بین این دو ندارند. این امر ناشی از کمی آگاهی در مورد عوامل متمایزکننده ی این دو تکنولوژی هاستینگ است
ادامه مطلب
مهم ترین کاری که قبل از خرید سیستم سانترال باید انجام دهیم دانستن انواع و تفاوت‌های آن است. سیستم تلفن سانترال از ملزومات شرکت‌ها و سازمان‎ها است. سیستم تلفنی سانترال انواع مختلفی دارد. سیستم‌های تلفن سانترال عادی روش کاری همانند تلفن دارند و کاملا شبیه به تلفن عادی ارتباط را برقرار می‌کنند، اما روش تبادل اطلاعات در سانترال VoIP متفاوت است. در ادامه به بررسی کامل تفاوت سیستم سانترال عادی و VoIP را می پردازیم.
ادامه مطلب
کمی از دور نگاه کنی اختلاف من و زهرا از تفاوت شخصیتمان شکل میگیره. نیت بدی نداره. کلا محافظه کاره. کلا مخفی کاره. اون از بیخبر کربلارفتنش،اون از اطلاعات درست درباره برنامه موبایل ندادنش. اون از گزارش کار ندادنش اینم امروز که یواشکی نشسته پای کندو کردن برنامه بیخبر من که باعث کلی دعوا و کدورت شد.هرکسی یه طوریه دیگه
تفاوت آرتروز و دیسک
کمر درد و درد گردن
از شایع ترین عارضه هایی است که همه افراد دست کم یک بار آن را تجربه کرده
اند . اما گاهی این درد ها زندگی اشخاص را مختل می کند و مشکلات زیادی را
برای فرد ایجاد می کنند. منشا این درد ها ممکن است دیسک ها یا بیماری
آرتروز گردن باشد برای درک تفاوت آرتروز و دیسک در ادامه به توضیح این
موارد می پردازیم و روش های درمان آن ها را بررسی می کنیم.
برای مطالعه ادامه مطلب و پرسش و پاسخ توسط دکتر صمدیان ، جراح مغز و اعصاب به
لطیفھ......

1)شرایط طورى شدھ ک ب خاى زنده بمونى قیمت پیاز نمیزارھ و اگرم بخوای بمیرى قیمت خرما
2)ب فروشنده میگم چرا انقد جنساتون گرونھ؟؟میگھ:چون تو بازار ى چرخ نزدى،رفتم ى چرخى تو بازار زدم و برگشتم...واقعا چ مرد شریفو انسانى بود
سید علی مدرسی دبیر اتحادیه آهن فروشان یزد طی گفتگویی با اشاره به وضعیت بازار آهن آلات ساختمانی در صنعت ساخت و ساز اظهار داشت: طی سال های اخیر میزان استفاده از آهن الات بی کیفیت در ساختمان های وساز افزایش یافته است که دلیل اصلی آن افزایش قیمت آهن در بازار می باشد.به گزارش آهن ایرون در اخبار بازار آهن، طی دو سال گذشته قیمت آهن الات در حدود سه برابر افزایش قیمت داشته است بطوری که قیمت میلگرد آجدار از 1200 تومان به 5500 تومان رسیده است. اگرچه در حال
به نام خدا

بازار جذاب سرمایه برای سرمایه گذاران عزیز در سال 99 هر روز بهتر از قبل میشود.
بازار سرمایه در سال جهش تولید هر روز به سمت رکوردهای جدید در حرکت است.
خیلی ها از قبل میگویند که بازار سرمایه حباب دارد و هر روز این امکان وجود داردکه حباب بازار بترکد ولی خیلی از فعالان بازار سرمایه از جمله مهناز صادقی میگوید که شاخص اهداف بالایی در سر داردو امیدوارهستند که شاخص قله های جدید را در دست بگیرید.
از گروه های پرسود بازار پتروشیمی ها و نفتی ها
علی رغم همه حمایت های مسئولین و انگیزه دادن هاشون به نظرم برگشت شاخص امروز فرصت خروج بود و به شخصه تا پایدار شدن وضعیت بازار ( وضعیت شاخص) توصیه به ورود نمیکنم به خصوص اگر خرده سرمایه دارید.

در نهایت این ما هستیم که باید با بازار پیش برویم نه این که انتظار داشته باشیم بازار طبق توقع و انتظار ما پیش برود.
روزهای خوب بورس تهران در حال سپری شدن است و شاخص کل بورس تهران هر روز قله های جدیدی را فتح میکند و به رشد خود ادامه میدهد. دوباره نگرانی ها در خصوص حبابی شدن بازار در بین اهالی بازار مطرح شده و هر کسی نظری متفاوت دارد. من نظر خودم را در این خصوص در روزهای گذشته بیان کرده ام و هنوز هم اعتقاد دارم که در همین بازار، هنوز سهام ارزنده وجود دارد و البته، نمادهایی نیز در بازار وجود دارند که ارزش خرید ندارند. در حقیقت، در این دوران باید خریدهای خود را ح
بعد از یکروز کاهش ورود نقدینگی، دیروز مجددا شاهد ورود نقدینگی به بازار بودیم و در همین راستا، شاخص کل با رشد حدود 10000 واحدی روبرو شد. امروز اولین روز اجرای قانون حجم مبنای جدید در بازار بورس تهران است. قاعدتا اجرای این قانون، باعث ایجاد نوسان در بازار خواهد شد. نمادهای قرابورسی که تا دیروز حجم مبنا نداشتند، از امروز، افزایش قیمت آنها بر اساس حجم مبنا محاسبه خواهد شد. همچنین شرکت های کوچک بورسی نیز، حجم مبنای آنها تقریبا 10 برابر شده است! بر ای
اگر زمینه فعالیت شما در حیطه شبکه باشد یا علاقه مند به ورود در این زمینه باشید، احتمالا با کلماتی چون هاب، سوئیچ شبکه و روتر به دفعات برخورد کرده اید. شاید هم شکل ظاهری آن ها را مشاهده کرده باشید و این سؤال برای شما پیش آمده باشد که تفاوت روتر، سوییچ و هاب در چیست؟
در این مقاله قصد داریم تا مثل همیشه به زبان ساده، مفاهیم دنیای شبکه را برای شما توضیح دهیم. موضوع این مقاله تفاوت روتر ، سوییچ و هاب است و سعی می‌شود تا به بهترین و ساده ترین شکل
خیلی از دوستان توی وب سایت 120 کلیک توی موضوع موجودی های بروز و ارتقا ابهام و مشکل دارن و بخاطر همین من تصمیم گرفتم توی این مطلب کامل این دو مورد رو بررسی کنم و تفاوت های این دو موجودی رو بهتون بگم تا متوجه بشید دقیقا داستان چیه؟ حتما ادامه مطلب رو ببینید و مطالعه کنید تا به تفاوت این دو مورد پی ببرید.
ادامه مطلب
بازار با افزایش عرضه ها همراه است و از سوی دیگر، خوشبختانه روند ورود نقدینگی همچنان ادامه دارد. روز دوشنبه شایعه استعفای رئیس جمهور، باعث افزایش مضاعف عرضه ها شد. اما قدرت نقدینگی به گونه ای بود که تقریبا همه عرضه ها را پاسخ داد و تقریبا صف فروشی در بازار، باقی نماند. با تکذیب شایعه فوق، انتظار میرود که امروز از آن فشار حداکثری کاسته شود و بازار شرایط بهتری به خود بگیرد. البته که همه ما میدانیم که بازار نیاز به اصلاح نیز دارد و انتظار نداریم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها